İHLALLİ GEÇİŞ SORGULAMA

   
Ödeme Sorgula
Karayolları Genel Müdürlüğü sorumluluğundaki Köprü ve Otoyollardan yapılan OGS Geçiş İhlal Bilgileri 2022 yılını kapsamaktadır. Bu tarihten önceki OGS Geçiş İhlal Bilgileri için ALO 123 veya 0850 460 60 60 nolu Çağrı Merkezinden 7/24 bilgi alınabilmektedir.
KGM tarafından işletilen ücretli otoyol ve köprülerden yapılan son 15 güne ait geçişler henüz bu sayfaya yansımamış olabilir. Ücret Toplama Sistemlerimizin esas ödeme kanalı HGS hesaplarıdır. Bu sebeple cezalı duruma düşmemek için geçiş tarihini izleyen 15 gün içerisinde araç plakanıza ait bir HGS hesabının açılması, hesabı olan araçlar için ise HGS hesabına yeterli bakiye yüklenmesi gerekmektedir.
OKUDUM ANLADIM  
×
 Bu geçişin ödemesi sadece Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’na yapılabilir.
 Bu ödemeyi Maliye Bakanlığı Gelir İdaresi Başkanlığı’nın yetkilendirdiği noktalardan birine yaptı iseniz, bu ihlal bilgisini dikkate almayınız. Ödeme yapıp yapmadığınızı öğrenmek ve yapmadı iseniz internet üzerinden ödeme yapmak için Gelir İdaresi’ne ait aşağıdaki adresi kullanabilirsiniz. https://intvrg.gib.gov.tr
Tebligata bağlı ihlaller birlikte ödenmelidir. Tebligat sütunundaki işaretin (☍) üzerine tıklayarak tebligata bağlı tüm ihlalleri seçebilirsiniz/seçimi kaldırabilirsiniz.
Bir daha gösterme!